Na temat firmy

AQUAWIERT jest firmą o charakterze rodzinnym, do której powstania przyczyniło się wcześniej zdobyte doświadczenie w przedsiębiorstwie państwowym.

Założyciel firmy – Ryszard Michalak przez wiele lat był pracownikiem Geofizyki Warszawskiej, wykonującej odwierty w celu badań geologicznych dla IGF PAN (Instytut Geofizyki Polskiej Akademii Nauk) i sejsmicznych, na terenie całej Polski. Firma zajmowała się również wykonywaniem studni głębinowych dla osób prywatnych jak również instytucji państwowych. Ambicje i pracowitość Ryszarda Michalaka docenili pracodawcy wysyłając go na kurs wiertacza, gdzie zdobył kwalifikacje niższego dozoru. Pracę na stanowisku wiertacz wykonywał przez wiele lat gdzie zdobył niezbędne doświadczenie w dziedzinie wiertnictwa.

W 1990 roku w czasach przełomowych i trudnych dla Polski, Ryszard Michalak postanowił założyć własną działalność, w której będzie miał możliwość wykorzystania zdobytej wiedzy i praktyki. Początkowo wykonywał prace na terenie województwa mazowieckiego. Z czasem jednak zapotrzebowanie na świadczone przez niego usługi znacznie wzrosło, co przyczyniło się do dalszego rozwoju firmy – zakupu nowych pojazdów wiertniczych, wyposażenia oraz zatrudnienia wykwalifikowanych pracowników.

W 2008 roku Ryszard Michalak przekazał działalność na syna – Łukasza, który zdobył umiejętności pracując z ojcem. AQUAWIERT Łukasz Michalak jako jedna z pierwszych firm wiertniczych zaczęła wykonywać odwierty pod pompy ciepła, współpracując z wieloma instalatorami specjalizującymi się w tej dziedzinie. Obecnie firma dysponuje czterema urządzeniami wiertniczymi ze specjalistycznym wyposażeniem niezbędnym do tego typu prac.

Na przestrzeni lat AQUAWIERT Łukasz Michalak wyrobiła sobie solidną markę oraz pozyskała zaufanie wielu klientów. Chcąc sprostać Państwa wymaganiom ciągle się rozwijamy. Inwestujemy w nowy sprzęt, poszukujemy nowych rozwiązań technologicznych i szkolimy pracowników. Stawiamy na ciągły rozwój firmy, wysoką jakość świadczonych usług i zadowolenie Klienta.

© AQUAWIERT Łukasz Michalak - 2012 - 2018

WIERCENIE STUDNI, ODWIERTY POD POMPY CIEPŁA

tel. 503-008-869

fax. (29) 74-12-219

e-mail: aquawiert@wp.pl