AQUAWIERT

AQUAWIERT jest firmą o charakterze rodzinnym, opartą na doświadczeniu zdobytym w jednostce państwowej, co dało jej solidne fundamenty, aby stać się liderem w branży wiertniczej na terenie województwa mazowieckiego.

Założyciel firmy – Ryszard Michalak nabył niezbędne kwalifikacje, wykonując odwierty w celu badań geologicznych i sejsmicznych dla Instytutu Geofizyki Polskiej Akademii Nauk na terenie całej Polski. W 1990 roku założył własną działalność, w której miał możliwość wykorzystania zdobytej wiedzy i praktyki. Początkowo wykonywał prace na terenie województwa mazowieckiego, z czasem jednak zapotrzebowanie na świadczone przez niego usługi znacznie wzrosło, co przyczyniło się do dalszego rozwoju firmy – zakupu nowych pojazdów wiertniczych, wyposażenia oraz zatrudnienia wykwalifikowanych pracowników.

W 2008 roku działalność przejął Łukasz Michalak, który podzielał zainteresowania i pasję ojca. AQUAWIERT Łukasz Michalak jako jedna z pierwszych firm wiertniczych zaczęła wykonywać odwierty pod pompy ciepła, współpracując z wieloma instalatorami specjalizującymi się w tej dziedzinie. Obecnie firma dysponuje czterema urządzeniami wiertniczymi, innymi pojazdami specjalnymi, koparkami i profesjonalnym sprzętem niezbędnym do tego typu prac.

Na przestrzeni lat AQUAWIERT Łukasz Michalak wyrobiła sobie solidną markę oraz pozyskała zaufanie wielu klientów. Chcąc sprostać Państwa wymaganiom ciągle się rozwijamy. Inwestujemy w nowy sprzęt, poszukujemy nowych rozwiązań technologicznych i szkolimy pracowników. Stawiamy na ciągły rozwój firmy, wysoką jakość świadczonych usług i zadowolenie Klienta.

Pośród innych wyróżnia nas wiarygodność – wykonujemy naszą pracę solidnie i sumiennie, jest ona bowiem naszą pasją. Jako jedyni udzielimy Państwu gwarancji 25 lat na wykonane przez nas odwierty do studni głębinowych i pod pompy ciepa.

TRADYCJA | DOŚWIADCZENIE | RZETELNOŚĆ